نام اخبار ایران تصویر انگلیس انگلیسی

نام: اخبار ایران تصویر انگلیس انگلیسی اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت جهت متادون در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

مردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود به وسیله ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد. 

جنایت جهت متادون در جنوب تهران

عبارات مهم : ایران

مردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود به وسیله ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سایت پلیس، در ساعت 22:30 روز پنجشنبه 30 آذر ماه امسال وقوع یک فقره نزاع منجر به ضرب و جرح در شهرک علائین به کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم اعلام شد که بلافاصله ماموران به محل اعزام شده است و مشاهده شد که نزاع در فضای سبز داخل شهرک علائین رخ داده و جوانی حدودا 28 ساله از ناحیه سینه مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و از ناحیه سر نیز دچار خونریزی شدید شده است است .

بلافاصله مجروح به بیمارستان انتقال یافته شد ولی با گذشت چند ساعت مضروب که کاظم نام داشت، جان خود را از دست داد.

جنایت جهت متادون در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

با اعلام این خبر به مأموران و تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد ، بلافاصله کارآگاهان تیم تجسس خاص کلانتری وارد عمل شده است و ضمن شناسایی افراد حاضر در نزاع و درگیری منجر به جنایت ، اقدام به شناسایی متهم مهم پرونده به نام سعید . ع 36 ساله کردند .

باحضور مأموران در محل سکونت سعید مشخص شد که وی از محل سکونتش متواری شده است ولی در ادامه کارها پلیسی ، نهایتا مخفیگاه وی در منزل یکی از دوستانش شناسایی و در کمتر از چند ساعت از وقت جنایت ، دستگیر و به کلانتری انتقال یافته شد .

مردی که اقدام به قتل فردی که قرص های متادونش را به زور گرفت، کرده بود به وسیله ماموران پلیس پایتخت دستگیر شد. 

متهم که اعتیاد شدید به مصرف موادمخدر دارد، در اعترافاتش به کارآگاهان تجسس خاص کلانتری گفت : مقتول به همراه دوستانش در فضای سبز ایستاده بود که من نیز به آنها اضافه شدم . همراه خودم چند بسته قرص متادون داشتم و زمانیکه مقتول متوجه عنوان شد، قصد گرفتن قرص ها را داشت و همین عنوان باعث شروع درگیری من با کاظم شد. او مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و نهایتا قرص ها را از من گرفت.

متهم ادامه داد: جهت دقایقی از محل دور شدم و بعد از گذشت کمتر از 10 دقیقه دوباره به محل برگشتم ولی این بار یک چاقو و یک میله آهنی در دست داشتم و مقتول نیز همچنان در محل حضور داشت، با کاظم درگیر شدم و ضربه ای با چاقو به سینه او زده و در ادامه نیز ضربه ای با میله آهنی به سرش زدم. زمانیکه کاظم روی زمین افتاد به سرعت محل را ترک کردم تا اینکه به وسیله مأموران دستگیر شدم.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری صادر و متهم جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد .

جنایت جهت متادون در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs