نام اخبار ایران تصویر انگلیس انگلیسی

نام: اخبار ایران تصویر انگلیس انگلیسی اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه ثبت‌نام بیش از یک میلیون نفر در کنکور ۹۷

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از یک میلیون داوطلب در کنکور ۹۷ خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ برگزار می شود.&nb

ثبت‌نام بیش از یک میلیون نفر در کنکور ۹۷

ثبت نام بیش از یک میلیون نفر در کنکور ۹۷

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از یک میلیون داوطلب در کنکور ۹۷ خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ برگزار می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر افزود: مرحله اول عضویت در کنکور ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه خبر نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین کدرشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه اول بهمن ۹۶ از طریق سایت سنجش آموزش کشور به شروع شد و با درنظر گرفتن مهلت تمدید شده است روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶ آخر پذیرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: در مرحله اول عضویت آزمون سراسری ۹۷ تعداد ۹۵۱ هزار و ۸۵ نفر متقاضی، عضویت کردند.

ثبت‌نام بیش از یک میلیون نفر در کنکور ۹۷

دکتر توکلی گفت: بر اساس برنامه زمانی تعیین شده است اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در مهلت مقرر عضویت کرده اند در روزهای ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه ۹۶ بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

وی گفت: این عضویت کنندگان می توانستند در مهلت تعیین شده است و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و مندرجات اطلاعیه ای که در ۱۴ بهمن ماه ۹۶ انتشار یافته بود، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کرده و در صورت میل به نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از یک میلیون داوطلب در کنکور ۹۷ خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ برگزار می شود.&nb

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: به منظور کمک با داوطلبانی که در مهلت مقرر به هر علت موفق به عضویت در آزمون سراسری سال ۹۷ نشده بودند نیز ترتیبی اتخاذ شد که از یکشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ تا چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۶ بتوانند با خرید کارت اعتباری در آزمون عضویت کنند.

وی یادآور شد: بر اساس آمار اولیه تعداد ۶۰ هزار و ۲۷۵ داوطلب در مرحله دوم ثبت نام، در آزمون سراسری سال ۹۷ عضویت کردند.

دکتر توکلی با بیان اینکه آزمون سراسری سال ۹۷ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ برگزار می شود، گفت: با توجه به تعداد عضویت کننده در مرحله اول۹۵۱ هزار و ۸۵ نفر و مرحله دوم۶۰ هزار و ۲۷۵ نفر در مجموع تعداد یک میلیون و ۱۱ هزار و ۳۶۰ نفر در کنکور ۹۷ عضویت کردند که این تعداد نسبت به آمار عضویت در آزمون سراسری سال ۹۶ تعداد ۲۷ هزار و یک نفر زیاد است.

ثبت‌نام بیش از یک میلیون نفر در کنکور ۹۷

واژه های کلیدی: آموزش | میلیون | اطلاعات | دانشگاه | آزمون سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs